Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Kompatibilni 3rd party 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D-C / odgovara svim HPE/ARUBA switchevima serija 1820, 1930, 2530, 2540, 2930F, 2930M, 3810M, 6100, 6200F, 6300, 8320, 8325 i 8360

23 KM
Dostupnost: 3 Dostupno

SRV DOD LN NET 2x10GB SFP+ LOM

ThinkSystem 10Gb 2-port SFP+ LOM mrežni adapter za Thinksystem servere: SR650, SR630,SR850,SR860,SR950 Više informacija na: https ://lenovopress.com/lp0654-intel-x722-integrated-controller

323 KM
Dostupnost: 1 Dostupno

SRV DOD LN NET 4x1GB RJ45 OCP

ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 OCP mrežni adapter za Thinksystem servere: SR655 v3 AMD, SR635 v3 AMD, SR630 v2, SR650 v2, SR630 v3, SR650 v3, SR655 AMD, SR635 AMD

344 KM
Dostupnost: 3 Dostupno

SRV DOD LN NET 4x1GB NetXtreme Base T

ThinkSystem NetXtreme PCIe 1Gb 4-Port RJ45 Ethernet Adapter By Broadcom: SR650, SR630,SR850,SR860,SR950,SR550,SR530, Više informacija na: https://lenovopress.com/tips0758-broadcom-netxtreme-gigabit-ethernet-ada pters

377 KM
Dostupnost: 1 Dostupno

SRV DOD LN RPS 750W Titanium HS

Lenovo Think System 750W(230/115V) Titanium HS PSU kompatibilno saserverima: ST250 V2, SR650, SR630, SR635, SR655, SR550, SR530, ST550, SR590, SR570,

538 KM
Dostupnost: 1 Dostupno